Nietypowy prezent z okazji Ślubu - Wspólnie spędzony czas

prezent marzeń z okazji ślubu, lot motolotnią, balonem na prezent

Wspólnie spędzony czas, to dla Nowożeńców Prezent Marzeń ;) w dzisiejszym pędzącym świecie, gdzie każdy dokądś gna, warto czas się zatrzymać, zastanowić i? Zrobić coś wyjątkowego.Ślub - wyjątkowy dzień, wyjątkowy prezent


Kiedy myślimy o ślubnych upominkach, przed oczy wskakują nam z automatu garnki, patelnie, pościele... Ha! Sama ostatnio, wybierając się na uroczystość zaślubin, zaczęłam zastanawiać się nad prezentami ze standardowego zbioru AGD ;) w miksie z dobrymi tekstyliami.
Na! Nawet wybrałam już opcję ręczników (bo mnie urzekły), jednak był to dodatek do głównego prezentu. 

Wtedy, kiedy zastanawiałam się, czy może garnki czy patelnie... Stwierdziłam, że przecież moi Państwo Młodzi, to na pewno garnki mają. Za to nie mają czasu na wspólny czas.

Ślub, wesele i całe przygotowania, wypompowują, więc postanowiliśmy poszukać dla Nowożeńców prezentu równie wyjątkowego jak oni Sami. Takiego, który zapamiętają.
 
nietypowy prezent na ślub, lot awionetką, prezent marzeń, wesele
 


Prezent Marzeń dla Nowożeńców


Tak też trafiłam w dział prezentów dla Dwojga, wybrałam najbliższą Państwu Młodym okolicę i rozpoczęłam przeglądanie.

W różnym klimacie możemy wybrać tam upominek. 

Wykwintna kolacja dla dwojga. To była moja pierwsza propozycja, ponieważ sama chętnie odpoczywam w taki sposób. Myślę, że spłukani po weselu państwo Młodzi chętnie wybiorą się na kolację, którą ktoś postawi ;)

Następnie moją uwagę przykuły warsztaty - wspólne tworzenie czegoś, jest przecież przyjemnością. Do wyboru (w różnych lokalizacjach) mamy warsztaty mydlarskie, kurs sushi ❤ lub nauka degustacji wina. Oczywiście wszystko w wersji dla dwojga 😊

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent z okazji Ślubu okazały się wspólne masaże, a nawet kurs wykonywania takich masaży lub inne zabiegi pielęgnacyjne. Bo przecież każdy z nas lubi się dobrze odprężyć 😍

Ostatecznie dech zaparło mi na myśl o fantastycznym przeżyciu, jaki moglibyśmy zafundować naszym Nowożeńcom - lot motolotnią, awionetką czy balonem - to przecież niezapomniana przygoda, która idealnie uwieńczy całe wydarzenie, jakim jest Ślub 💒.

nowożeńcy, prezent z okazji ślubu, degustacja wina, prezent marzeń, voucher


Czasem warto podejść do tematu upominków nieco inaczej. Jeśli wiemy, że nasi Nowożeńcy mogą dostać już wszystkie sprzęty, wiemy co lubią i możemy przewidzieć co ich ucieszy, pomyślmy niestandardowo, poszukajmy tego najlepszego prezentu - prezentu marzeń dla dwojga - na Ślub z nieco innej strony.

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Publikowanie komentarza

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)