Tapeta... A może tapeta?

tapeta winylowa 3d - upięty materiał
Tapety znam od dzieciństwa. W moim domu rodzinnym, rodzice chętnie wybierali tę formę wykańczania ścian. Tapety były wygodne w obsłudze, a te zmywalne, bardzo wygodne w domu z trójką dzieci.Tapety - dekoracja czy wykończenie?


Tapety, jako gładkie, delikatne wykończenie ścian, zupełnie mnie nie przekonują. Choć te zmywalne rzeczywiście bywają kuszące, jako alternatywa ciągle brudnych ścian, przy dzieciakach ;)

Czasem mam wrażenie, że przy moich dzieciakach, to najlepiej byłoby wybrać czarną, najczarniejszą opcję :D

czarna tapeta 3d, winylowe cegły


Mam też inny pomysł na ciekawe wykorzystanie tapet - szczególnie, kiedy patrzę na naszą czerwoną ścianę :P ... Zdecydowanie, tutaj tapeta będzie bardzo korzystną alternatywą, ale przeglądając różne możliwości, ciężko się zdecydować ;) .

tapeta winylowa 3d wzór blachyIdealna tapeta


Przeglądając fora, czytając informacje o tapetach, doszłam do wniosku, że najkorzystniej będzie wybrać tapetę winylową. Po 5 latach od wprowadzki, część ścian rzeczywiście ciężko już domyć, a zmywalna tapeta zdecydowanie będzie wygodnym rozwiązaniem.

Myślę o tym, żeby taką tapetę zastosować również na klatce schodowej, która również wymaga odświeżenia.

tapeta winylowa 3d biała cegłaTapeta 3d - gimnastyka dla mózgu


Nie byłabym sobą, gdyby nie zainteresowały mnie tapety 3D, które w inspirujący sposób zakrzywiają rzeczywistość... Od niewinnych geometrycznych wzorów, przez aranżację zawierającą ceglany mur. To naprawdę zaskakujące, jak ciekawie można pomóc wnętrzu dodając odrobiny koloru, faktury, zabawnego akcentu.

tapeta z motywem cegły i grafitti


Spójrzcie na tę ścianę ze śrub - idealny motyw do gabinetu w industrialnym stylu <3

tapeta 3d industrialna śruby
Mój mąż jest zachwycony każdą propozycją remontu :P, więc na wybór odpowiedniej tapety do salonu i na klatkę schodową, mam jeszcze czas :) Może uda mi się go namówić na pojedynczy akcent w sypialni lub gabinecie :)

A Ty? Widzisz w swoim domu miejsce na tapetę? 

tapeta 3d biblioteczkaUdostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)