Ostatki - Urodziny Lenny Lamb - czyli przebieranki po raz drugi - 07-52-2018

ostatki z przebierankami w LennyLamb
W poprzednim tygodniu, w Wielkopolsce rozpoczęły się ferie. Nasze dzieci jednak miały nieco inne plany na ten czas ;) a ja, chciałam się wybrać na wyjątkowe spotkanie, no i udało się :)Luty pełen infekcji


Jak pamiętacie drugi tydzień lutego minął u nas pod znakiem infekcji. Niestety, dzieciaki potrzebowały czasu na regeneracje, więc mieliśmy bal przebierańców w domu. Było super!

Ale postanowiliśmy wybrać się w jeszcze jedno wyjątkowe miejsce i wykorzystać nasze stroje...


Ostatki - w Lenny Lamb!


13.02, we wtorek były w tym roku ostatki, a w związku z tym, że nasza polska firma tkająca chusty, w tym roku kończy 10 lat, były to wyjątkowe, rocznicowe Ostatki.

ostatki z przebierankami w LennyLamb - dziecięce animacje


Postanowiliśmy skorzystać z zaproszenia i razem z Zosią i Hanią (bo Szymek potrzebował spokojnie dojść do zdrówka) wybrałyśmy się do Kłudzic.
W podróż wybraliśmy się autem. Choć miałam wątpliwości, bo jechaliśmy w sumie 3 godziny w każdą stronę, w 6 osób w aucie i to z 4 dzieci - udało się wszystko zgrać. Pomimo tego, że dzieci były nieco rozbite, no nie sposób pogodzić czas drzemek i odpoczywania wszystkich, szczególnie w różnym wieku, to udała nam się spokojna i bezpieczna podróż z dziećmi.

Okazało się to wspaniałym, pozytywnym spotkaniem! Były świetne animacje dla dzieci (Zośka była przeszczęśliwa), mogliśmy zwiedzić całą firmę. Pokazano nam jak się chusty tka, wykrawa elementy na nosidła, czy akcesoria, szyje, pakuje... Czad!


Powiem Wam w tajemnicy, że mogliśmy nawet spróbować wykroić elementy chustowych akcesoriów i mam na koncie pierwszą "skrojoną" nerkę <3


ostatki z przebierankami w LennyLamb - budujacamamaRodzinna firma i rodzinna atmosfera


Zdecydowanie - to wspaniała, rodzinna firma. Wszyscy uśmiechnięci... Pracownicy, wszyscy przebrani, "szefostwo" też!

ostatki z przebierankami w LennyLamb - pracownicy firmy


Zresztą - popatrzcie, jak im wszyscy dobrze życzą <3 Ostatki z LennyLamb - film


Społeczność chustowa


Cieszę się, że mogłam być tam, razem z pozostałymi gośćmi. Chustowe spotkania, napawają mnie zawsze pozytywną energią, zresztą pisałam już o społecznościach chustowych, że to taki kop i wspólna pasja :)

Pozytywnie zakręceni ludzie, którzy mają podobne wartości i pasję - to naprawdę wartościowe spotkania <3

Nawet "zwykła" kawa z mamami mieszkającymi niedaleko, to dla mnie super odskocznia :)

A Ty? Masz swoją grupę ludzi pozytywnie zakręconym na jakimś punkcie? Spotykacie się? 

ostatki z przebierankami w LennyLamb - Wszyscy goście Budująca Mama
 

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)