Podsumowanie roku 2017!

zdjęcie rodzinne - mama, tata i trójka dzieci
Cześć i czołem! Witam się z Wami po raz kolejny. Kolejny rok rozpoczynamy w (znów) większym gronie, bo już w tym roku byliśmy w Sylwestra w piątkę :)


2017 - Jej rok!


Jak już mogliście czytać na naszym FB i Instagramie, zdjęciowo 2017 okazał się zdecydowanie rokiem Hanki, bo jej zdjęcia były najbardziej przez Was lubiane :)

Trudno się dziwić :) 5 spośród "best nine", to były zdjęcia jeszcze ze szpitala. Nowe Życie zasługuje na specjalne względy ;)

Hanka zdecydowanie zdominowała nam 2017 rok. I było to cudowne! Rzeczywiście, stała się naszą małą Iskierką. Ciężko to wytłumaczyć, ale wspaniale dopełniła naszą rodzinę i wbrew pozorom (że niby więcej obowiązków, to większy bałagan), uporządkowała nasze życie :D

W zeszłym roku jeszcze fasolka, w tegorocznej fotoksiążce dla dziadków ma swoją specjalną stronę ;)

fotoksiążka printu sesja noworodkowa

sesja noworodkowa na miesiącUrlop macierzyński


Ten niedługo się kończy, potem zaległe urlopy i? No właśnie... Chyba zdecyduję się na urlop wychowawczy i dorywczą pracę w domu. I Hance należy się ten czas tylko z mamą.

Oczywiście, pogodzenie wszystkiego będzie niemałym wyzwaniem, dlatego spodziewam się, że 2018 rok, będzie dla nas naprawdę przełomowy!

noworoczny spacer - mama w chuście i płaszcz ocieplany mamma studioBlogowo coraz lepiej


Mam też w planach porządki na blogu. Chcę Wam odświeżyć kilka postów, w oparciu o moje nowe doświadczenia. Mam zamiar działać jeszcze intensywniej w sferze budowlanej, a nawet myślę, by pokazać kilka projektów.

Mam też takie postanowienie, by wrócić do projektu 52. To jest jednak i dla mnie i dla Was super sposób, na wspomnienia i takie bieżące podsumowania :) Chyba niedziela będzie odpowiednim dniem na te publikacje?

Zosia bawi się balonami


To na pewno nie będzie nudny rok dla bloga, zapewniam Was i zapraszam :)

Zapewniam też, że będzie więcej filmów. Myślę, że nasz pierwszy zmontowany film, o Klippanie Century, to dobra podstawa, by iść w tym kierunku. Jeśli macie dla mnie sugestie - piszcie na budujaca.mama@gmail.com <3


Nasza rodzina


Z każdym rokiem jesteśmy jeszcze bardziej zgrani. W tym roku świętowaliśmy nad Morzem 10 rocznicę naszego związku, 7 rocznicę ślubu. Bez Niego nic nie byłoby takie samo. Doceniam to teraz jeszcze mocniej.

Ten rok był trudny. Naprawdę. Był trudny i momentami mieliśmy dość. Z resztą, widzieliście, jak odbiło się to na regularności wpisów. Nie o wszystkim możemy, czy chcemy pisać... Ale był to też piękny rok, dlatego w 2018 wchodzę z jeszcze większą energią. Mam wsparcie, najlepsze na Świecie! Mam cudowną rodzinę i milion planów <3

zdjęcie rodzinne - mama, tata i trójka dzieci z choinką

fotoksiążka ze wspomnieniami


Ja - coraz starsza!


W tym roku, wiosną, skończę 30 lat. Nie powiem, czuję już na karku, że to jest przełom! Ale raczej mnie to motywuje, niż smuci! Mam głowę pełną pomysłów! Tego co chcę zrobić, by czuć się jeszcze lepiej i tego, co jeszcze muszę zrobić przed 30 :D

A więc naprawdę - to będzie niesamowity rok <3 Mam nadzieję, że przyniesie nam wiele dobrego, nowego. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż poprzedni!

noworoczny spacer - mama w chuście i płaszcz ocieplany mamma studio, mama trójki


Życzymy Wam wszystkim samych wspaniałości! Uśmiechu na co dzień! Siły do walki z przeciwnościami i wspaniałych relacji <3

fotoksiążka ze wspomnieniami z wakacji, printu

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)