Postacie z bajek - 7 bohaterów królujących u Szymka

Szymek nad morzem w koszulce z autami
Szymek uwielbia coś tam mieć na koszulce, na spodniach, na paputkach... Nawet nie wiem, kiedy to się zaczęło. Podejrzewam, że zgapił to od Zośki, która też uwielbia takie ozdoby ;)
Co jest u nas hitem?


Tomek i przyjaciele - bohater numer 1


To zdecydowanie już klasyk. Dzięki kuzynom i innym spadkodawcom ;) mamy solidny stosik koszulek z tym bohaterem i innymi ciuchciami.
Kurcze, ja też lubię te uśmiechnięte ciuchcie - bo to oczywiście nie musi być tylko Tomek - Gabryś, Kuba, czy ulubiony Piotruś, to też ciuchcie z kręgu zainteresowań :)


Auta


No wiadomo - auta wszystkie, ale oczywiście z ZygZakiem i Złomkiem na czele :D Naprawdę, jeśli rok temu to nie miało znaczenia, to teraz to już jest najważniejsza sprawa dnia - co pojawi się na koszulce :D

Szymek nad morzem w koszulce z autami


Bob Budowniczy


Bob, no oczywiście - i Bob, i Kopara i Sychacz też :D W sumie widzę zalety kolejnych postaci na ubraniach, bo Szym w kółko o nich coś opowiada, więc siłą rzeczy się rozgaduje, a na tym nam bardzo zależy <3


Minionki


To to w ogóle jest szał. Bo nawet nie oglądając tej bajki, dzieci je uwielbiają. Bo swoją drogą, to bardzo fajne postaci. Uśmiechnięte i ciekawe. Szkoda tylko, że takie głupkowate, a każda kolejna bajka, niestety schodzi z jakości, bo pierwsza część była nawet spoko.


Potworki


Oczy, dziwne postaci... Szym robi "Łaaaa" i wystarczy. Zawsze jset to powód, by ubrać się jednak rano :D  bo oczywiście, gładką bluzkę czy w paski, to żadnej frajdy nie ma ;)


Myszka Miki i inne staruszki


Mam wrażenie, że to już tak nieśmiertelne, że aż kultowe. Miki, Donald, Pluto - mamy też takie w swojej kolekcji dla naszego modnisia :D

sZYMEK NAD MORZEM W BLUZIE Z PLUTOWszelkie zwierzątka


Jak już nic nie przechodzi, to piesek, kotek, wieloryb przejdzie. Szymek czasem naprawdę wyjątkowe obrazki potrafi wybrać sobie za ulubione...Dla mnie najważniejsze, by było pozytywnie. Dobry nastrój dzieciaków do podstawa dobrego dnia. Żeby nie zwariować, unikam stresów, nie cisnę na koszulki ze "stajlem" co to aktualnie są modne, ale chętnie zaopatruję się właśnie w ubranka z postaciami, które Szymek wybiera chętnie. A i tak cwaniaczek wybrzydza byle wybrzydzać :D ;)

A Wy? Jakie lubicie postaci na koszulkach?

postaci z bajek dla chłopców - pluto

postaci z bajek dla chłopców - AUTA


Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)