Ecodidi - pieluszki dla NB i OS

Otulacz PUL Ecodidi OS
Z firmą Ecodidi znamy się już 3 lata. Te pieluszki (w tym właśnie ten brązowy wełniany otulacz), nosiła już Zośka :D To pieluszki trwale i wytrzymałe, z pewnością dadzą radę obsłużyć kilkoro dzieci. Ale nie są to jedyne zalety tych pieluszek...Różnorodność


Polska firma, która na prawdę "daje radę" w każdym rozmiarze i nie miałam pieluszki, która by źle leżała na moich dzieciach. Oczywiście w różnych okolicznościach i różnych rozmiarach, ale nam zawsze ecodidi pasowało. I Pule, i wełniaki, i pieluszki noworodkowe i OS. Kieszonki i otulacze. Nie wiem, czy to z sentymentu, czy po prostu są to po prostu fajne pieluchy :)

Otulacz wełniany Ecodidi OSPieluszki noworodkowe


Miałam kieszonki z różnych firm, ale nasza kwiatkowa Ecodidi zdecydowanie była moją ulubioną kieszonką. Lubię kieszonki z coolmaxem, a to właśnie taka. Pasowała nam bardzo dobrze od urodzenia i właściwie ubieramy ją nadal! A Hanka ma już grubo ponad 7,5kg :)

Miałam też szansę używać otulacze wełniane i PUL z ecodidi i nie mam do nich zastrzeżeń. Leżą fajnie i wystarczają na długo.

pieluszka kieszonka NB Ecodidi PUL

otulacz PUL NB Ecodidi truskawki

pieluszka kieszonka NB Ecodidi PUL

otulacz PUL NB Ecodidi truskawki i wełniany

Otulacz wełniany ecodidi jak leży na pupie pieluszka wielorazowaPieluszki OS


OS, to prawdziwe OS, choć przez pierwszy miesiąc żadne nie leżą pięknie. My powoli zaczęliśmy ich używać właśnie po miesiącu i ubieramy do tej pory. Niektóre z nich mamy jeszcze po Szymku, a nawet po Zosi :) Dlaczego z nami zostały? Bo je lubimy :) Jeżeli coś będzie wymienione, to tylko po to, by popatrzeć na nowe wzory :)

Otulacz PUL Ecodidi OS


Dlaczego lubię Ecodidi? Mają dobrą regulację, świetne wzory i ładnie układają się na pupie. Mocne gumki i wytrzymałe materiały, no i fajnie przylegają, zapobiegając przeciekom - czego chcieć więcej?


Jeśli szukacie producenta, u którego kupicie spokojnie całą wyprawkę, to śmiało - sięgajcie po Ecodidi :)

Otulacz PUL Ecodidi OS

Otulacz PUL Ecodidi OS

Otulacz PUL Ecodidi OS

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)