Jak to jest być Blogodamą?

Już prawie miesiąc temu odbyło się wyjątkowe spotkanie. Bardzo inspirujące kobiety, zaprosiły do Kórnika jeszcze więcej inspirujących kobiet (i mnie), na spotkanie BlogoDamy.

Kórnik


Tak tak, to nie błąd. Spotkanie odbyło się w podpoznańskim Kórniku, słynącym z "O z kreską", z Zamku oraz Arboretum. Zamku, w którym obecnie przebywa nijaka Biała Dama. Biała Dama nie zechciała się z nami spotkać, ale włodarze miasta postanowili godnie przywitać blogerki z całej Polski.
Organizatorki, wspólnie z miastem, zapewniły nam i naszym rodzinom atrakcje - basen oraz wizytę w Arboretum, gdzie akurat pięknie kwitły magnolie.

Bardzo się cieszę, że nie musiałam latać z aparatem - całe spotkanie uwiecznione zostało przez naszą kochaną Anię z Kośmiccy Pstrykają <3 i Agę Marciniak.
Organizatorki


Magda (Zwykłej Matki Wzloty i Upadki) i Aga (Instrukcje Poproszę) przywitały nas w Kórniku, jak zwykle z pięknymi uśmiechami, choć narobiły się przy przygotowaniach jak szalone. Organizacyjna perfekcja - to najlepsze słowa, by opowiedzieć o tym, jak nas przyjęły. Ale co tu będę słodzić, lepiej, gdy opowiem o atrakcjach...
BlogoDamy w Kórniku


Spotkałyśmy się w restauracji Ventus przy pływalni Oaza Kórnik. Sobotni poranek okazał się najlepszym czasem na to spotkanie. :)

Od samego początku dziewczyny zaskoczyły - bardzo pouczająca i ciekawa prelekcja Adama Piocha, który opowiadał o opowiadaniu ;) O tworzeniu i opowiadaniu historii, czyli poniekąd o tym, czym się zajmujemy. Ciekawy człowiek i bardzo wartościowy wykład :) A jego historię o psie, będę jeszcze długo pamiętać. /mam dużą podzielność uwagi, pomimo biegających dzieciaków, historie opowiadane przez Adama, przyciągały umysł/Potem warsztat wicia wianków z Gretaflower, no i piękna sesja w Kórnickim Arboretum, wykonana przez znakomitą Agę Marciniak. Powiem szczerze, że plecenie wianków, tak mi się spodobało, że postanowiłam w przyszłym roku zrobić dziewczynkom wianki i sobie też i jakąś sesję w tym temacie uskutecznić <3 Naprawdę jestem tym zachwycona :) efekty sesji też ;)Dzieciaki w tym czasie skorzystały z Piotrem z pływalni, więc wszyscy byli zadowoleni.

Oczywiście były też prezenty, a nawet dużo prezentów. Dziewczyny zaskoczyły ogromem sponsorów, którzy podarowali świetne fanty. Poznałam wiele firm i produktów, o których możecie usłyszeć codziennie na instastory, bo co mi podejdzie pod rękę to Wam regularnie pokazuję ;)

Jak tu podsumować


Wiecie, że nie bywam na takich spotkaniach bardzo często, raczej obracam się w naszej okolicy. Tym razem spotkanie było 10km ode mnie. Pojechałam na początku z dziećmi, które naprawdę były grzeczne, ale próbowały skutecznie odciągnąć mnie od bycia aktywnym uczestnikiem. Na szczęście w porę przejął ich Piotrek, a ja mogłam poznać te wszystkie świetne Babeczki.

Nie ma też dobrego babskiego spotkania bez fajnych przekąsek i tortu, bo było super - zarówno restauracja Ventus, jak i Bezcurkiernia sprawdzili się świetnie <3Świetna atmosfera i pogaduchy, które mogłyby jeszcze trwać i trwać ;) więc co by tu dużo mówić - Aga, Magda - good job! i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu (mam nadzieję :) ) 

Spotkałam się z fantastycznymi kobietami - dziewczyny - bardzo było miło Was poznać i porozmawiać choć chwilę <3 

Agnieszka – Agumama 
Agnieszka – Rodzicielnik.pl
Agnieszka – Po pierwsze Matka po drugie też kobieta
Agnieszka – Mała rzecz a cieszy
Agnieszka – Pielęgnacyjna Rewolucja
Alina – alinadobrawa.pl
Angelika – Birginsen
Basia – Pierwsze kroki
Emilia – Mama i Syn Zgrany Team
Iza – Nie tylko różowo
Asia – Z filiżanką kawy
Karolina  – Nasze Bąbelkowo
Magda – TosiMama
Magda – Mamatorka
Magda – Mama Kreatywna
Weronika – Budująca Mama
Wioletta – Mama bloguje

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)