Myszki na dupce, czyli Mommy Mouse w akcji i pieluszkowy konkurs!

mommy mouse lemon onesize 7 kg niemowle
Mommy mouse - firma, którą poznaliśmy już przy pieluchowaniu Szymka. Szymek używał ich głównie na spanie. Teraz Haneczka przetestowała te pieluszki od pierwszych godzin życia :) i zdecydowanie należą do naszych ulubionych. Co mnie do nich przyciągnęło?


Mommy mouse dla noworodka


Pieluszki w rozmiarze nb są coraz bardziej potrzebne. Mamy zdają sobie sprawę z korzyści wynikających z wielopieluchowania i chcą pieluchować wielorazowo od początku. Coraz większa jest też świadomość, że kiedyś polecane pieluszki OS (OneSize) są nimi tylko z nazwy. W rzeczywistości OS są dobre dla dzieci około 6kg. Oczywiście, można ich używać wcześniej, no i wiele zależy od budowy. Dla Hanki jednak dopiero po 6kg zaczęłam przerzucać się na OS.

mommy mouse pieluszki nb

dopasowanie pieluszki wielorazowej mommy mouse na 4 kg noworodku

dopasowanie pieluszki wielorazowej mommy mouse na 6 kg noworodku

dopasowanie pieluszki wielorazowej mommy mouse na 6 kg noworodku

dopasowanie pieluszki wielorazowej mommy mouse na 6 kg noworodku


Mommy mouse wprowadziło swoje pieluszki NB niedawno, ale efektownie :D. W ofercie mają otulacze i wkłady z burtami. Wkłady mają kształt klepsydrowy, a burty, wykonane z miękkiego, elastycznego materiału, zabezpieczają przed wypływem zawartości do otulacza. To moje ulubione wkłady i właśnie dzięki nim całkowicie zrezygnowałam na razie z formowanek,o czym pisałam już w poście o naszych pieluszkach NB - KLIK

mommy mouse arwkłady no crush - z burtami


Hania spokojnie użytkowała je od urodzenia do 7kg :) I pewnie spokojnie mogłaby dłużej, ale nasze pieluszki poleciały dalej w świat, a my przesiedliśmy się na OS.

mommy mouse arctos na dużym noworodku

mommy mouse arctos na dużym noworodkuPieluszki wielorazowe SiO OneSize


To mój ulubiony produkt MM. Mają oczywiście i kieszonki i zwykłe otulacze, którym niczego nie brakuje. Pieluszki są wykonane bardzo starannie, z wysokiej jakości materiałów, ale ja z wygody, wybrałam SiO <3. Dlaczego? Przeczytajcie na poście Snap In One (SiO) czyli pieluchy idealne, gdy dziecko ucieka z przewijaka. Na Hani leżą już świetnie (od około 6 kg), a jak widać i biegający prawie dwulatek wygląda w nich super :)mommy mouse one size sio wkład thermo na dwulatku

mommy mouse one size sio wkład thermo na dwulatku


Z każdej serii wkładów (do kieszonek, otulaczy, SiO, travel), mamy do wyboru wkłady z różnymi materiałami "od pupy" (thermo, bambus silky i polar), dzięki czemu możemy skomponować zestaw na miarę naszych potrzeb,(np polarowe wkłady używać na wyjścia, czy zimą, a thermo latem). Moimi ulubionymi są zdecydowanie wkłady thermo air, są przyjemne w dotyku i świetnie odprowadzają wilgoć. Pupa jest wilgotna, ale nie uparowana.


Pieluszki na noce


Na razie wystarczają nam standardowe wkłady do SiO. Z czasem pewnie dołożymy boostery, a potem wkładki nocne. Szymek bardzo lubił pieluszki MM na noce. Dla dzieci dużo siusiających, są specjalne wkłady nocne, które zapobiegną przeciekom, a jednak nadal nie są to ogromne pieluchy i dzieciaki nie muszą chodzić z kaczym kuperkiem :)

mommy mouse one size sio wkład travel thermo

mommy mouse one size sio wkład travel thermo

mommy mouse one size sio wkład travel thermoPieluszki na wycieczki


Jak na wycieczki to wygodnie, a jak wygodnie, to? SiO :D Ostatnio pojawiły się też w sprzedaży wkłady travel, które mają burty (jak wkłady noworodkowe) i dodatkową warstwę pulu od spodu, by pieluszka wystarczyła nam na dłużej, co jest szczególnie istotne w podróży :)

Oczywiście, nie mogłam się oprzeć i kupiliśmy w pierwszym tygodniu po wprowadzeniu ich do sklepu - przetestowane w święta :) Po wyjęciu wkładu, otulacz był czysty i można było go używać ponownie.

mommy mouse one size sio wkład travel thermo

mommy mouse one size sio wkład travel thermoRynek pieluszek wielorazowych jest coraz bogatszy. Coraz więcej osób z nich korzysta, a ja bardzo się cieszę. Warto w swoim zestawie pieluszkowym mieć też pieluszki Mommy Mouse!

Dlatego mam dla Was nie lada gratkę - do wygrania zestaw - dowolna pieluszka MM z dowolnie wybranym wkładem. Wystarczy, że przejrzycie www.mommymouse.pl/sklep i wybierzecie, co chcielibyście wygrać - Pieluszkę Kieszonkę? Otulacz, a może SiO? Wzór - jaki tylko chcecie! Do pieluszki dobierzcie sobie też wymarzony wkład. Warto dopisać dla kogo i dlaczego chcecie wygrać właśnie taki zestaw :) Komentarze zostawiajcie TYM POSTEM KONKURSOWYM NA FACEBOOK'u. Pamiętajcie, że bawimy się razem, wśród fanów Budującej i Mommy Mouse :) 


Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)