3 miesiące Hani, czyli chcę ale nie umiem

Aż dziw, że to już 3 miesiące, no, ale nie chce być inaczej. Nasza malusia Haneczka waży około 7 kg (nie ważyliśmy dawno), mierzy 68cm i ubiera ubranka 9-12 miesięcy ;)
Jedzenie


Dziewczynka nasza nie ma z tym problemów. Raczej nie ma wiszenia na cycku, bo nie ma na to czasu ;) je ładnie, w nocy też, choć dopiero nad ranem się uaktywnia.

Ile? Nie wiem. Na żądanie i tyle, ile zechce. A brzusio rośnie ;) Za to nie mamy brzuszkowych problemów. Masujemy brzuszek i jest bezproblemowo.

Temperament


Wiecie co? Hanka, to jest taka iskierka. Ona naprawdę nie płacze... Lubi być blisko nas, w końcu dopiero co skończyła czwarty trymetr (KLIK). Lubi chustę, ale i zabawy na macie.

Interesuje się już grzechotkami i na macie potrafi już coś tam uderzyć, bo wie, że wtedy "coś tam zagra" :D Cwana jest i przemądra :) Uwielbia kontakt ze starszakami i ich towarzystwo <3

Tak naprawdę, nawet się nie obejrzałam, a ona już to wszystko robi, a ja bym jeszcze chciała tego mojego noworodzia do niuchania <3Oczko


Jak pewnie widzieliśmy, na początku tego miesiąca, z oczkiem było już kiepskawo, miałam nawet już receptę tydzień w kieszeni na krople, potem nawet tę receptę wykupiłam, ale mówię sobie "jeszcze 3 dni dam szansę". Zawzięłam się, 5razy dziennie sikałam jej mlekiem w oko ;) i masowałam. Jak ręką odjął! Obyło się bez leków, a oczko zdrowe <3

Chcę ale nie mogę


Tak tak... Teraz zaczynamy ten etap. Co prawda pozycja na brzuszku nie jest ulubioną Hankową pozą, ale tak się rwie do kulania, że masakra :D właściwie leżąc na brzuchu ciągle się buja, a leżąc na plecach wykrzywia, by kulnąć;)

Fajnie. W sumie starszaki nie były jakoś specjalnie kulające. Ciekawe jak wyjdzie najmłodszej.

Z niecierpliwością, ale i smuteczkiem oczekuję na kolejne etapy. I jeszcze foteczki porównawcze:

Hania, Zosia i Szym na 3 miesiące.Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)