Wishlista wielomamy ;)

Są takie rzeczy, które chodzą za mną od jakiegoś czasu. Niby nie niezbędne, a jednak potrzebne? jednak by się przydały ;) O czym zatem marzy potrójna już mama?Mama marzy o chwili dla siebie i nie wykonywaniu w kółko tych samych czynności. Zatem potrzebuje sprzętów, które pomogą jej wygospodarować więcej czasu na produktywne zajęcia :)


Zmywarka


Mamy zmywarkę już 7 lat i kompletnie nie wyobrażam sobie życia bez niej... To dla mnie tak normalne, jak zlew w kuchni ;) Zmywarka to sprzęt konieczny, ale... Nasza zmywarka to model o szerokości 45 cm, a już teraz zdecydowanie przydałaby się 60cm. Oj, i najlepiej jakiś cichy model - jednak przy kuchni połączonej z salonem, to te decybele się liczą...


Suszarka


Kondensacyjna, bębnowa... Przy 3 Bąblach i pieluchach wielorazowych, to zdecydowanie by pomogło w zyskaniu chwili ;) Choć nie powiem, wieszanie prania, to dla mnie relaks i chwila ciszy w samotności ;) Ale mimo wszystko bardzo bardzo bardzo chciałabym suszarkę mieć - to mocno polepszyłoby mój komfort :)


Robot sprzątający


Odkurzacz znaczy się ;) Mamy już nawet przeglądnięte modele i co nieco przebrane... Przy dzieciakach jednak odkurzanie co drugi dzień to opcja optymalna, a w naszym domu odkurzenie wszystkiego z dzieciakami, to godzina pracy - dlaczego tej godziny nie spędzić w inny sposób?
Co prawda mamy lekki odkurzacz, ale mógłby zostać na sytuacje awaryjne, a na co dzień oddałabym to zajęcie ;)


Robot kuchenny


Coś typu thermomix. Ja lubię zupy i sosy. W ogóle lubię gotować, ale jednak czasem, z dziećmi, wolałaym, żeby coś mnie choć nieco wyręczyło... Mamy malakser, ale funkcja termiczna zdecydowanie by się przydała, prawda?


Szybkowar


To też związane z jedzeniem. W końcu bardzo lubimy jeść ;) A czas, to coś, czego najbardziej nam brakuje ;) Szczególnie teraz, kiedy będziemy coraz więcej czasu spędzać na podwórku. Szczególnie latem, kiedy każda chwila gotowania to podnoszenie temperatury w domu. Tak... Szybkowar bardzo by nam się przydał ;)


Maszyna do chleba


Oj, marzenie. Pamiętacie, że uwielbiam dobry chleb.. Sama nawet często piekę, ale jednak, jakby coś za mnie to ciasto ukręciło i pamiętało upiec w odpowiednim czasie - rewelacja!  (Mój przepis na chleb tutaj)


A co Wy - mamy dodałybyście do mojej listy marzeń? 

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)