Zatrzymaj chwilę i podaruj Dziadkom wspaniały prezent

Nasi dziadkowie nie są z nami na co dzień. Mieszkają dość daleko, mają swoje obowiązki. Wiadomym jest jednak, że często rozmyślają, co tam u nas...


Dlatego w tym roku, z okazji Ich Święta, a właściwie Świąt  (bo pomimo wspólnego niemal obchodzenia, to jednak podzielone są one na dzień Babci i Dziadka oddzielnie), postanowiliśmy im podarować zdjęcia dzieciaków. Szczególnie oprawione, bo w postaci fotoksiążki od Printu. Teraz dla Was specjalnie 50% rabatu do pobrania TUTAJ.
Dlaczego fotoksiążka?


Po pierwsze piękna. No, nie mam zdolności, by takk rozplanować zdjęcia materialne, bez pomocy szablonów... Nasze fotoksiążki zostały stworzone w oparciu o szablony zaproponowane na stronie printu.pl - dla dziadków i dla babci. Mogliśmy do nich dodać przypisy oraz życzenia. Są też w nich wierszyki babciowe i dziadkowe :)

Możecie też skorzystać z dowolnego innego szablonu, np wybrany przez nas kolorowy rok :), i dopisać swoje opowieści :)

Trwałość i funkcjonalność


To też mnie zmotywowało, by zamiast po prostu podarować kilka wydrukowanych zdjęć, ubrać je w formę fotoksiążki. Sztywna oprawa, ładny papier i wszystko spięte w uroczą całość :) Czego chcieć więcej od idealnego upominku?A jeśli macie ochotę na podobny upominek dla swoich najbliższych, skorzystajcie ze specjalnego rabatu od nas i Printu :) Wystarczy TUTAJ pobrać swój KOD RABATOWY NA 50% zniżki :)

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Publikowanie komentarza

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)