Poczuj magię Świąt i odbierz przesyłkę od Mikołaja

W poprzednim roku mogliście zobaczyć, jak Zosia ucieszyła się z wideo od Mikołaja.
W tym roku oboje dostali już i listy i film od Mikołaja. U uwierzcie mi, że ja sama miałam łzy w oczach ;)


Pozwól dzieciom wierzyć


Dzieci lubią atmosferę magii, siły wyższej i czarodziejskich mocy. Ja wiem, że teraz wiele osób podziela teorię, że dzieci się nie oszukuje, bo szacunek, brak kłamstw itd. Czy jednak to, że pozwoli się dzieciom poczuć klimat magii, niepewności i tajemnicy, to coś złego?

Nasze dzieci wierzą w Mikołaja i będą wierzyć, póki będą tego potrzebować. Sama z chęcią bym jeszcze powierzyła, gdyby nie fakt, że teraz to ja tym Świętym jestem i wyciągam kartę by opłacić zakupione prezenty ;)

Ponieważ jednak kocham świąteczną atmosferę, w tym roku podgrzaliśmy ją już teraz, bo za pomocą strony www.listymikolaja.pl, zamówiliśmy wyjątkową przesyłkę dla dzieci od Świętego Mikołaja!

Całość zamówienia zajęła nam 15 minut, przygotowanie 5 zdjęć, w tym zdjęcia prezentu, bardzo prosta obsługa i intuicyjne menu, z którym poradzi sobie każdy :) Wideo dostaliśmy niemal od razu, a po kilku dniach odebraliśmy przesyłki....

List od Mikołaja


Czyli krótka opowieść, co też się u Mikołaja ostatnio dzieje. Bo jest zapracowany i szykuje już prezenty, a Renifer miał wyjątkową przygodę. Szczególnie ciekawa opcja dla dzieci, które już same czytają, bo pismo na liście wygląda na odręczne, a ich treść można dowolnie zmieniać.

Nasze dzieciaki uwielbiają opowieści i czytanie książeczek, wiec list czytaliśmy im już wielokrotnie, ciągle chcą powtórek ;)

W naszym zestawie oprócz listu, znalazła się też pocztówka i naklejka, czyli szał. (Wasze dzieci też szaleją naklejkowo?) Dzieci miały niesamowitą frajdę, gdy wreszcie w skrzynce znalazła się przesyłka do nich! I to od takiego adresata ;)

Naklejki już oczywiście przyklejone na lodówkę czekają na Święta. Zosia zaglądała do koperty, czy tam przypadkiem już jakiś prezentów nie ma :D A Szymek? Po pierwszej fascynacji, pozował, jak umie najlepiej ;)


Wideo od Mikołaja


W tym roku wybraliśmy opcję wspólną, bo i prezent, który na pewno znajdzie się pod choinką będzie wspólny. Oczywiście jest też opcja wideo oddzielnych dla każdego dziecka i to też ciekawa opcja, szczególnie, gdy prezenty są oddzielne ;)

Dzieciaki patrzyły jak zahipnotyzowane, a Mikołaj wszystko wiedział. Wiedział, jak mają na imię, wiedział, że mają sprzątać zabawki wspólnie rozrzucone, i jak wygląda ich dom! No, i pokazał prezent! I pokazał fabrykę zabawek!

Teraz już będziemy pewnie ciągle słyszeć pytania o to, kiedy ten Mikołaj przyjdzie ;) Bo i, jak pamiętacie, ma to dalszy ciąg, po Mikołaju, już niedługo pojawi się Hania ;)


Film był jeszcze lepszy, niż w zeszłym roku - Wideo super zgrywa się z dźwiękiem, jest płynne i zaciekawia dzieci, choćby psiaki, które z początku obsiadły naszego Dziadka z brodą...


Konkurs - do wygrania dowolne Personalizowane WIDEO od MIKOŁAJA!


Zapraszam Was na Naszego Facebooka i Instagram do wspólnej zabawy!

Święty Mikołaj z www.listymikolaja.pl postanowił przekazać dwa w pełni spersonalizowane wideo dla Waszych pociech :)Zapraszam Was, a Wy zapraszajcie swoich znajomych :)

Konkurs trwa od teraz do 24.11.2016 do północy włącznie. Szczegóły konkursów w mediach społecznościowych. Organizatorem konkursu jest Budująca Mama, a fundatorem nagrody Elfi - www.listymikolaja.pl
Zniżka na list od Mikołaja dla Wszystkich!!!


A dla wszystkich zainteresowanych, w czasie trwania konkursu 10% zniżki na dowolny LIST od Mikołaja! Wpisując kod BUDUJACAMAMA zyskacie zniżkę na personalizowany list dla Waszych dzieci.

A Ty? Nadal wierzysz? Mikołaj wierzy we wszystkich ;) pozwól mu zabrać się do krainy magii...

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)