Na co nam ten bliskopad?

Ło ho! Bliskopad, to bardzo ważna akcja, dlaczego? Przecież jesteśmy blisko


Jesteśmy blisko na co dzień. Cieszymy się sobą i wspólnie spędzonym czasem. Odnajdujemy uśmiech w zwykłych czynnościach i dbamy o siebie na wzajem..
 
Jednak ten listopad, szaro - buro i ponuro... Pełno wirusów i choróbska czają się za rogiem... Łatwo zapomnieć o tym, co istotne. Łatwo nie zauważyć tego uśmiechu i zamiast przytulaka, warknąć. Jesteśmy ludźmi...

Nie zawsze którakolwiek ze stron chce, czy może ponosić w chuście, nie co dzień mamy czas na spacerki....
Pamiętajmy o sobie


W dzisiejszych czasach, wszystkim braknie czasu. Czasem może też i chęci. Brakuje nam odpoczynku, a potem żałujemy, dlatego takie inicjatywy jak BliskoStwory, czy Bliskopad, mają moc!

Dla mnie to świetna zabawa i zachęta do tego, by wspólnie pobawić się w coś nowego. Pogłówkować, z pomocą tematów na zabawy :) 

W poprzednim roku bardzo skorzystałam w czasie właśnie chorobowej przerwy w przedszkolu. Uwierzcie, że takie dwa tygodnie z wymyślonymi zabawami, świetnie pomogły mi w ogarnięciu sytuacji :D
Bliskopad


Niby nic. Zabawa na każdy dzień miesiąca. A jednak, przypominajka dużo daje... A pomysły, autorki projektu mają świetne 💜 zajrzyjcie na FB Bliskostwory i zacznijcie bliskopadować razem z nami :)

Popatrzcie, jak nam minął bliskopad w zeszłym roku :) W zeszłym roku pokazaliśmy na blogu naszą zabawę światłem i Zdjęcie Rodzinne

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)