Dla maluszka, i starszaka w RWFie - lusterko - dla mnie niezbędne!

Jak dobrze wiecie, nasze dzieci podróżują nadal tyłem do kierunku jazdy. Interesują nas jednak nasze dzieci, więc właściwie od samego początku wyposażyliśmy się w lusterko dla maluszków, dzięki którym możemy się widzieć.Lusterko wsteczne


Zasada jest taka - w swoim (kierowcy) lusterku wstecznym, widzisz lusterko, które widzi Maluszek. Właściwie to cała filozofia ;)

Wybierać możemy spośród różnych modeli i nie ma już ograniczeń, że "ten albo żaden". Co moim zdaniem jest godne zainteresowania?


Lusterko BeSafe


Takie mamy, nawet dwa, bo jak już mieliśmy jedno, to i drugie wzięliśmy takie samo. Lusterko nie ma żadnych bajerów, za to przystępną cenę i jest porządne. Po 2 latach w aucie (niskie i wysokie temperatury) - ciągle w niezmienionej formie :) Do tej pory nie spotkałam się z tańszym, choć mogę się mylić.
Lusterko dla kierowcy


Niezależnie od tego, czy dziecko siedzi przodem, czy tyłem, czasem może się zdarzyć, że nasze lusterko wsteczne po prostu nie ma takiego pola widzenia, jak byśmy chcieli.
Wtedy warto wybrać dodatkowe lusterko, doczepiane np pod lusterkiem wstecznym (standardowym), żeby mieć w polu widzenia dziecko :) (lusterko dla kierowcy)
Lusterka z bajerami :)


Możemy też bardziej się wysilić i w zależności od tego, co lubi nasze dziecko, wybrać odpowiednie lustereczko. Np lusterko z ulubionym zwierzątkiem.

Zauroczyła mnie niezmiernie, np ta Panda :)Są też takie lusterka, które mają spcejalne zawieszki na zabawki, dzięki czemu możemy być pewni, że zabawki nie "znikną" w czeluściach tylnej kanapy, ani ni uszkodzą maluszka podczas wypadku.A także lusterka, które są jednocześnie uchwytem na tableta :) I już żadna podróż, nawet ze znudzonym starszakiem nam nie straszna ;)Jestem gadżeciarą (choć stłumioną ;) ), więc na koniec pokażę Wam lusterko, które wywołało we mnie efekt "łał", mianowicie lusterko ze światłem i odtwarzaczem muzyki. Obsługiwane za pomocą pilota, np. wyłączenie muzyki i światła po zaśnięciu dziecka. Rewelacja! Szczególnie, jeśli dużo jeździ się samemu z dzieckiem.Niezależnie od tego, jakie macie auto, pierwsze foteliki wszystkie są montowane tyłem do kierunku jazdy. Pamiętając o tym, pomyślcie, że może zamiast kolejnej grzechotki warto takie lusterko kupić dla maluszka jako pierwszy prezent? A jeśli jesteś rodzicem - dopisz je do listy wyprawkowej :) 

Wszystkie lusterka przedstawione w poście pochodzą ze sklepu http://babyandtravel.pl/
gdzie znajdziecie też inne modele :)

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)