Po prostu szczęśliwa :)

Dziś są moje urodziny. Mija kolejny rok mojego życia. Mam 28 lat i jestem szczęśliwa!Co roku ta przeskakują ca cyferka na metryczce, skłania mnie do refleksji. Refleksji nad tym, co mam, nad tym, ile zmieniło się przez kolejny rok. Kolejny rok to przodu,kolejny piękny i szczęśliwy rok.


Co nowego od ostatnich urodzin?


Od ostatnich urodzin udało nam się skończyć górę. Mamy już sypialnię, mamy dziecięce pokoje, ciągle kończymy łazienkę :P to budowlanie.

Od ostatnich urodzin udało mi się rozkręcić znów z projektami i lecę jeden za drugim. Spotkałam wielu wspaniałych ludzi z branży i tych, którym przy projektach pomagałam :)

I najważniejsze - rodzina. Od ostatnich urodzin, w naszym domu pojawił się dzielny przedszkolaczek, a także drepczący Szymek. Dziś mój Szym nawet kilka razy powiedział mamo, mama, tata i papa. Poza tym na kilka sposobów umie powiedzieć MNIAM :D

Od ostatnich urodzin znów schudłam i przytyłam :P i znów mam z czego chudnąć ;)


Jestem szczęśliwa


A nawet coraz bardziej szczęśliwa? (jeśli tak można) Żyję tak, jak sobie wymarzyłam, robię to co kocham, mam wspaniałą rodzinę. Na cały kolejny rok mojego życia patrzę przez pryzmat sukcesów, a nie porażek. Być możeto mój problem - optymizm. ;)

Rozwijam się, brnę do przodu. Widzę sukcesy i chcę więcej.


Nie jest kolorowo?


Nie każdego dnia świeci słonko, a jak pamiętacie, ja działam na baterie słoneczne. Nie każdego dnia dzieci są kochane, a mąż wyrozumiały. Nie każdego dnia mi "się chce". Czasem każdy odpuszcza, ale robi to po to, by kolejnego dnia zacząć z podwójną mocą.


To od Ciebie zależy, czy przy kolejnych urodzinach zauważysz plusy dodatnie, czy plusy ujemne! Pamiętaj, że PLUSY są najważniejsze <3 Patrząc w lustro uśmiechnij się i każdego dnia chciej więcej! 

Jestem Weronika, mam 28lat, i dziś skończył się kolejny piękny rok mojego życia, a rozpoczął jeszcze piękniejszy <3

 

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)