Projekt 52/2015 - Podsumowanie i zdjęcie 53 tygodnia


Taki się psikus nam zrobił, że w tym roku (2015) jakoś się 53 tydzień wkradł, więc tak naprawdę to jakiś projekt 53 :D ale nic to dla nas. Będzie zdjęcie 53 i podsumowanie całego roku.


To był piękny rok - zaczynaliśmy go w trójkę, skończyliśmy w czwórkę. Już w styczniu Szymek dotarł na pokład.

Zdjęcia tygodnia, to często były małe albumy, ale zawsze starałam się wybierać jedno przewodnie. Oczywiście znalazły się też omijaki, ale niewiele, bo w całym roku 2015 opuściliśmy 3 tygodnie - 14,15 i 47. myślę, że jak na wszystkie obowiązki, to naprawdę niewiele tygodni opuściłam. Być może nie wszystkie są piękne, niektóre nawet wyglądają jak zrobione kalkulatorem ;) Choć bardzo bym chciała ubierać się w https://www.chiclook.pl/ i zawsze wyglądać elegancko - tak tak, ja naprawdę lubię sukienki ;), to jednak jestem mamą i nie zawsze się da. A że blog jest o mnie, o nas, bez cenzury, to i zdjęcia oddają rzeczywistość ;)

Tak naprawdę brak mi czasu na blogu na posty informacyjne. Większość z tych rzeczy opisywana jest na FB (www.facebook.com/budujacamama), a podglądana na Instagramie (www.instagram.com/budujacamama.pl), ale i tak zachęcam Was do regularnego zaglądania na bloga :) www.budujacamama.pl.

A oto wszystko posty z tego roku :) cieszę się, że udało mi się przebrnąć i mogę stworzyć właśnie tego posta, gdzie tak ładnie widać, co nam przyniósł ten rok :)

No i pytanie do Was - robimy projekt 52, jako właśnie takie posty co u nas nowego, czy chcecie co innego? Jakieś zdjęcia nie dzieci? Może zdjęcia tylko moje, albo, żeby zawsze było zdjęcie Zośki i Szymka?

Zachęcam też do postów o postanowieniach noworocznych oraz podsumowania blogowego 2015r.
 

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)