Nowe wnioski o roczny urlop macierzyński i rodzicielski (aktualizacja do 2018) 2016 Do edycji!

wniosek o urlop roczny macierzyński bliźniaki
Trzy wnioski do wyboru do pobrania niżej. WNIOSKI DO EDYTOWANIA!

Zapraszam do najnowszego posta z WNIOSKAMI na urlop macierzyński DO POBRANIA 2018

Ponieważ zmieniły się zasady, mam dla Was nowy wniosek o roczny urlop - połączenie urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego. Na końcu możecie pobrać wnioski dla rodziców jednego dziecka i wieloraczków. U mnie znajdziecie jeden wniosek na wszystko, czyli TZW. DŁUGI WNIOSEK.


Co się zmieniło? Teraz mamy tylko urlop macierzyński w wymiarze 20 tygodni i urlop rodzicielski w wymiarze 32 tygodni. W sumie 52 tygodnie - pamiętajmy, że to nie pełny rok i wpisując datę zakończenia musimy wpisać dokładnie 52 tygodnie (jeżeli dziecko urodziło się w piątek, to urlop mamy do czwartku poprzedzającego pierwsze urodziny dziecka).


W przypadku urodzenia wieloraczków, najlepiej wspomóc się kalkulatorem. KALKULATOR URLOPU MACIERZYŃSKIEGO I RODZICIELSKIEGO, dzięki czemu dowiemy się, co wpisać w odpowiednie rubryczki :)


Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, proszę wejdźcie na stronę poświęconą zmianom w urlopach dla rodziców. URLOPY DLA RODZICÓW
Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)