Najlepsza przyjaciółka kobiety

Kiedy nikt Cię nie rozumie, Ona jest przy Tobie....
Kiedy wszystko się wali, w Niej znajdziesz rozwiązanie...
Jest pełna pomysłów i może pomóc w każdej sytuacji. Jest taka jak Ty - piękna z zewnątrz i w środku...


Dostałam niedawno torebkę. Sama wybrałam torebkę, którą dostałam, więc wybrałam czerwoną, co większość z Was, dokładnie rozumie :D

Zastanawiałam się, jak ugryźć tego posta, żebyście po przeczytaniu go nie chcieli po prostu przycisnąć czerwonego iksa w prawym górnym rogu ;) (lub lewym, jeśli masz maca lub ubuntu), bo ciężko napisać rzetelną opinię, kiedy coś Ci się naprawdę podoba. Tak podoba, że łał! Że czujesz, że Ona była zawsze z Tobą, że nie chcesz już oddać tej rzeczy, bo po prostu jest to produkt dla Ciebie. No to tak właśnie jest z torebką idealną.


Torebka idealna


Dla każdej z nas, idealna torebka będzie inna, ja wybrałam skórzany, czerwony kuferek. Wszystkie moje ulubione torebki są właśnie czerwone, dlatego szczególnie ucieszył mnie fakt, że i ten model jest objęty grudniową promocją :)

Moja torebka idealna jest odpowiednia na wiele okazji. Na co dzień i na wyjątkowe wyjście. To będzie świetny prezent dla żony, matki i każdej innej kobiety :)

Torebka musi spełniać moje wymagania pojemnościowe, a przy tym stale trzymać fason. Nie lubię worków. Lubię typ kuferka, o sztywnych ściankach. W torebce, jako mama muszę spokojnie pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy potrzebne na wyjście z dziećmi, czyli chusteczki, pieluszkę czy przekąski. Ale jako kobieta, mogę w niej trzymać też przybory do makijażu i portfel. i? Mnóstwo innych, wybitnie różnych rzeczy, o czym tylko kobiety wiedzą ;)


Torebka Evien czerwony kuferek


Jako mama rzadko myślę o sobie, dlatego urzekł mnie ten prezent. Już od otwarcia paczki i przeczytania listu od torebkowy.com.pl - to są drobne rzeczy, dzięki którym klientka czuje się dopieszczona.

Bardzo lubię rzeczy wykonane starannie i cenię wysoką jakość. Zauważam precyzyjne szycia i idealne cięcia. Szczegóły, niewidoczne z zewnątrz jak mocna podszewka, idealnie dobrany zamek czy wygodne rozmieszczenie kieszonek wewnątrz. Za szczegóły można u mnie oberwać, ale tu nie mogę się do niczego przyczepić :)

To taki dodatek, dzięki któremu całodniowe bieganie po urzędach, będzie przyjemne, bo za każdym razem dowód osobisty wyciągasz z niej ;)


Mogę się jedynie pochwalić :) No to się chwalę :) Jak Wam się podoba?
Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)