#51/52 Przygotowania przedświateczne

Czytaj opis do tego zdjęcia :)


Jaram się! Jaram się tymi nadchodzącymi świętami... Kiedy słyszę, jak Zosia podśpiewuje kolędy, to po kryjomu łezki wzruszenia ocieram...

Cieszę, że możemy już razem, świadomie spędzać te święta... Cieszę się, że będziemy już z Szymkiem :) Na samą myśl o kolejnym roku buzia mi się śmieje <3 :D

Dla nas święta, to głównie rodzinny czas, niekoniecznie ful wypas jedzenie, mega dużo prezentów i wypucowane "szkła rodowe" ;) Uwielbiam szykowanie przedświąteczne za to, że w międzyczasie słuchamy kolęd, że raczej staramy się pracować razem... Dzieciom zdecydowanie taki nastrój pasuje, choć Szymek ostatnio próbuje przeliczyć naszą cierpliwość, to i tak świetnie nam idzie wspólna praca.


Nawet pierniki robiliśmy razem :) Jak wykorzystać 2,5latkę do zabawy / pracy? :) Krzesełko do karmienia (http://babyandtravel.pl/), fartuszek i możemy wspólnie działać :) Zosia pomaga nawet w wałkowaniu, choć najlepiej czuje się jako nadworny posypkiwacz :D Posypka jest wszędzie w ilości niezliczonej. Nie chcę nawet myśleć, ile już jej zjadła :D Jakbyście potrzebowali, to użyczam Wam też PRZEPIS NA PIERNIKI :) Jeszcze zdążycie zawiesić je na choinkach :)

Udało nam się dziś gruntowanie posprzątać, poprzestawiać meble w gabinecie i przygotować duży pokój na przyjście choinki :)  Choinkę też ubraliśmy razem, wszystko dzięki chuście - to uniwersalne nasze narzędzie pomocnicze.

Wigilię spędzamy u Rodziny Piotra, więc nie narobię się mocno w tym roku - planujemy rybę po grecku i śledzia pod pierzynką. Oprócz tego jakąś pieczeń na 2 dzień Świąt. Podrzućcie przepis, może cos nam się przyda :)

A jak Wasze przygotowania świąteczne? 
 

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)