#50/52 Budujące dzieci

Czytaj opis do tego zdjęcia :)

Uwielbiam, kiedy dzieciaki wspólnie się bawią, potrafią już też wspólnie rozrabiać, nie potrafią wspólnie spać, co dotkliwie odczuwamy na wyjeździe ;) Ale i tak cieszymy się jak dzieci, razem z nimi :)

W ten weekend zarzucam Was zdjęciami z wyjazdu. Dawno nie spędziliśmy tak wiele czasu po prostu razem.

Dziś szczególną uwagę zwracam na to, jak dzieci wspólnie się bawią. Ta więź między nimi jest po prostu piękna, choć jeszcze wiele pracy przed nami... Wiadomo, że Szymek to jeszcze maluszek, a Zośka broni swojej indywidualności przed każdym ;) ale jesteśmy na dobrej drodze do fantastycznej relacji między nimi.
Fajnie też wygląda Tato razem z dzieciakami, który bawi się lepiej od nich czasem :D...

Taki wspólny rodzinny czas jest wyjątkowy, wartościowy i szczególny. Bardzo się cieszę, że mogliśmy się wyrwać, choć na chwilę. Wiadomo, co w domu, to nasze... Osobne pokoje, zamknięte, porządne drzwi :-)  (np. http://www.moric.pl/drzwi_drewniane) to się ceni, szczególnie, kiedy dzieciaki budzą się po nocach jedno od drugiego, ale jakoś tu szczególnie mi to nie przeszkadza :-) 

I jeszcze kilka Rabkowych fotek na zachętę, bo niedługo będzie więcej :-)


Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)