#49/52 Mikołajki


Czytaj opis do tego zdjęcia :-)


Jako, że dziś 6 grudnia, to nie może być inaczej jak mikołajkowo :-)

Już w poprzednim roku wymyśliłam tradycję zostawiania prezentów przy butach w wiatrołapie. Od zeszłego roku też w dzień przed przybyciem Pana z brodą wspólnie porządkujemy wiatrołap, buty, kurtki itp. Jest to połączenie przyjemnego oczekiwania na Mikołaja, z pożytecznym, świątecznym porządkiem :) W tym roku Zosia już bardzo czynnie nam pomagała. A Szymek? Skutecznie przeszkadzał :-D

Na koniec, postawiliśmy Mikołajowi ciasteczka.

Dziś, samego rana, jeszcze w piżamkach wybraliśmy się na sprawdzenie, czy Mikołaj był. Radość i zdziwienie Zosi - bezcenne...Pierwsze, czym się zainteresowała, to pusty talerzyk :) potem dopiero zauważyła prezenty. 

W tym roku świetnie z upominkami wstrzeliła się Babcia, dzięki czemu nasz Mikołaj był nieco hojniejszy niż zwykle :) Z dostała nawlekankę i stolik podróżnika oraz (obowiązkowo) czekoladowego Mikołaja, a Szymek Hipcia - zabawkę do kąpieli. Oczywiście, prezenty właściwie powinny być zamienione, ale dzieciaki jakoś się pogodziły i zabawki już (jak wszystkie inne) są wspólne :) (niestety - w grudniu tylko fotki z fleszem i to słabym fleszem :/ - może to już ostatnie chwile z takim "sprzętem" :) mój Mikołaju :D )

Pochwalcie się Waszymi Mikołajkami <3

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)