DEMSA dla suchej skóry + KONKURSJakiś czas temu, na naszym instagramie, mogliście zobaczyć informację o przesyłce od Demsy. Jesteśmy po prawie miesiącu testowania tych kosmetyków.Kosmetyki dla skóry wymagającej


Suchej, zniszczonej, z AZS. Bezpieczne dla dzieci po 6 miesiącu życia i alergików.Zdecydowanie pomocne, dla skóry z problemami. Pomogły na łuszczącą suchą skórę na łokciach i dłoniach, a także na przesuszone plecki Zosi.

Bardzo dobrze spisywał się też żel do mycia, który również bezpieczny dla dzieci, dlatego, to one zużyły cały :) Jest bardzo gęsty i wydajny, fajnie pielęgnuje skórę nie sprawiając wrażenia tłustości.

Skóra po tych kosmetykach pozostaje długotrwale nawilżona, nawet po całej nocy, czuć było delikatną warstewkę preparatu na ciele (kremu, balsamu).

Bardzo przypadł nam do gustu Intensywny balsam łagodzący swędzenie, szczególnie na skórze dłoni. Która mama pamięta o każdorazowym kremowaniu dłoni przed wyjściem na spacer? Ja może i czasem pamiętam, ale i tak, tuż przed wyjściem dziecko chce siku, i ponowne mycie rąk jest konieczne, a krem pozostaje zapomniany...
Ja po takich ekscesach często mam aż popękaną skórę dłoni. Balsam daje natychmiastową ulgę na swędzące czy szczypiące miejsca na skórze.

Balsam do ciała stosowaliśmy na plecach Zosi. Miewa taką delikatną wysypkę na "boczkach", taką kaszkę, jakby gęsią skórkę. Po regularnym stosowaniu balsamu przez tydzień, wysypka znacznie się zmniejszyła, a ostatecznie zniknęła.

Kosmetyki polecam, szczególnie osobom ceniącym bezpieczne rozwiązania dla suchej skóry.


KONKURS


Was również zapraszam do przetestowania tych kosmetyków. Macie szansę na wygranie jednego z 3 zestawów kosmetyków DEMSA (widocznych na plakacie konkursowym).Co należy zrobić?

1) Będzie mi miło, jeśli udostępnisz grafikę konkursową na Facebooku lub instagramie.

2) Zaproś w komentarzu (na instagramie lub facebooku) 3 swoich znajomych.

3) W komentarzu pod tym postem na blogu napisz, dlaczego chcesz wygrać ten zestaw. (dla kogo i z jakiej okazji).


Konkurs trwa od teraz (20listopada 2015r.) do 26listopada 2015r (czwartek), godzina 22!

Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 dni, pod tym postem na blogu.


WYNIKI!!!

Ponieważ chciałabym podarować zestawy wszystkim, pomógł mi trochę ślepy los ;)

Zestawy kosmetyków trafią do:
Humy
Joanny Pliszki
Sabiny Siekiery

Gratuluję i proszę o kontakt :)


Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)