ZOO 2015

Do zoo chcieliśmy się wybrać w sierpniu, jak w zeszłym roku. Jednak nawałnice i połamane drzewa, w końcu zamknięcie ZOO na czas porządków skutecznie nam zmieniły plany.

Udało się jednak wygospodarować wolny dzień i w urodziny Taty wybraliśmy się do ZOO - niech się facet młodszym poczuje ;)W ZOO


Tym razem byliśmy po drzemce Szymka a przed drzemką Zosi. Mieliśmy nasz podwójny wózek i chusty, żeby dzieci mogły swobodnie podróżować.

No, Szymek niestety nie wózkowy, widać brak zadowolenia...
Mama kangurzyca z kangurem w tle :)


Troszkę zasmuciło nas, że niektóre zwierzęta już były na wakacjach. Inne, jak np żyrafy czy strusie też zrobiły sobie odpoczynek i stacjonowały dość daleko od płotu. Ale i tak...


Zośka była zachwycona


Teraz to były pierwsze odwiedziny ogrodu zoologicznego, kiedy pokazała interakcję, gadała jak katarynka i wszystko chętnie oglądała. Naprawdę byłam w szoku jej niezamykającej się buzi :)Zosia natomiast w wózku bardzo chętnie :)

tete - a - tete z tygryskiem


W motylarni natomiast przyjemniej jest w maju


Kochana nasza maluda, wołała zwierzątka, rozpoznawała je i cieszyła się kiedy spojrzały się w jej stronę :)


Szymek grzecznie wysiedział


Zaczął w wózku, a skończył oczywiście w chuście :) potem mała przerwa na lody i paluszki i przesiadka do kieszonki. Zwierzątka go nie zafascynowały, ale za to przeszliśmy bardzo miły spacer :)
Słonie to była zdecydowanie atrakcja numer 1

"Szymek, popatrz! Słonie"


A pogoda, pomimo środka września - przecudowna
Na koniec wycieczki chwila zabawy na asfalcie

Ach, te dzikusy z wioski :D

Rodzinne - jedno z wielu
Po raz kolejny poznańskie ZOO polecam. Dla małych i dużych :) Mam też nadzieję, że uda nam się wybrać do innych ZOO. Najbliżej mamy Wrocław. Polecacie?

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)