Cześć! Jestem Werka!


Jestem Werka, i jestem normalną osobą, taką jak Wy.

Tak, piszę bloga, dzięki czemu Wy możecie się przekonać, że jestem normalna.

Piszę bloga, więc wiecie co u mnie.

Coraz częściej wiem też, co u Was :) bo Wy piszecie do mnie :)

 

 Jestę Blogerę


To się już raczej nie zmieni, bo łatwo tym przesiąknąć :) I jestem z tego dumna. Myślę, że mój blog, to moja wizytówka. Cieszę się, że to wszystko tak właśnie się toczy.

Ale jestem też normalną kobietą, mamą, żoną... Z troskami, z problemami i poczuciem bezsilności od czasu do czasu... Ale też dlatego piszę bloga...


Po co piszę bloga? 


Zaczęłam, na próbę, dla siebie, żeby się czymś zająć... Teraz, po 1,5 roku stuknęło nam 600 tys. wyświetleń.

Miałam pisać, o dzieciach, o budowie, o kuchni. To się udało i nadal jest tu to, co na początku. Choć myślałam o rozdzieleniu bloga, wytrącono mnie z tego pomysłu, i dobrze.

Piszę, bo dzięki temu spotkałam wirtualnie i realnie wspaniałe osoby. Piszecie do mnie wiadomości, Prosicie o rady. Nie jestem specem od crm, ale wiem, że dzieje się coraz lepiej :) Dzięki Wam zawsze mam się komu wygadać :)


A ja wiem, że piszesz bloga


Ostatnio coraz więcej osób odkrywa mojego bloga, również z najbliższego otoczenia. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ nie mam się czego wstydzić :) Jak pisałam wyżej. Blogiem wystawiam sobie wizytówkę, dzięki niemu zbieram klientów na projekty budowlane, dzięki niemu mogę dorobić pieniądze do domowego budżetu i mówię o tym otwarcie :)

Nigdy jednak nie polecam rzeczy, których nie lubię, których w rzeczywistości nie używam i nie będę używać :) Na tym blogu nie będzie ściemy.


Jestem Werka. Mama Zosi i Szymka, żona Piotrka. Blogerka, konstruktorka, projektantka budowlana. Cieszę się, że moje życie wygląda tak, jak wygląda, i chętnie kawałek tego życia Ci pokażę :) A Ty? Kim jesteś?

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)