Plany na tacierzyński, czyli nadrabiamy prace remontowe na górze

Niedługo skończą się wakacje, Zosia pójdzie na stałe do przedszkola. Tato ma jednak jeszcze do wykorzystania tzw. tacierzyński, czyli 2 tygodnie urlopu po narodzeniu dziecka... Jeszcze nie mamy planów, kiedy będzie brać ten "urlop", ale perspektywa 2 tygodni w domu, to już milion wymyślonych prac, tym bardziej, że materiał, jak widać, już jest :)
Aktualnie na górze


Cały czas normalnie korzystamy już z piętra. Jak zakładał projekt, są tam pomieszczenia sypialniane, ale sypialnia Zosi jest też jej pokojem z zabawkami, więc często tak właśnie się bawi. Powoli zbieramy meble do garderób, bo na razie nie ma kiedy ich zabudować, a że stara szafa stała w garażu, to idealnie się w garderobie sprawdzi :)

Zamontowane są już wszystkie drzwi (oprócz łazienki i strychu), listwy nadal czekają na ościeżnice... Ale to zostawimy na później. W łazience tylko pomalowałam ściany.

Zabezpieczenie - najważniejsze na górze

Pani dyrektor z torebką - kontroluje swój pokój :)

Pokój ZosiCo do zrobienia?


Ponieważ, jak wspominałam na początku, zakupy już zrobiliśmy. Pokój Szymka jest zagracony tym, co potrzebne do wykończenia łazienki...

Tak to jest, jak się ciuła po troszku i zbiera, a potem znajdzie się dobre kody rabatowe Leroy Merlin i kupuje się co rusz coś aktualnie w promocji :)

Właśnie tak, udało nam się trafić rolety na okna dachowe w cenie prawie 40% niższej od klasycznej, a bez tego - uwierzcie - poddasze byłoby szklarnią o.O... 

Roleta na oknie dachowym - zbawienie przy upałach

Szymkowy pokój, czyli aktualnie grajdoł

Ubikacja, wanna, rolety...

i drzwi jeszcze do zamontowania


No, więc mamy już większość sprzętów, jak umywalka, szafka, wanna... Wszystko - u Szymka w pokoju :) Więc galimatias ogromny. 

Musimy teraz zafugować płytki i zamontować właśnie te sprzęty. Dodatkowym wyzwaniem będzie wanna w obudowie z kafli, ale co to dla nas :) myślę, że te dwa tygodnie to czas idealny na wykończenie łazienki, razem z montażem drzwi.

Miejsce na wannę

Miejsce na ubikację

A tu będzie umywalka


Tanie i wygodne zakupy materiałów budowlanych


To ciągle polowanie po promocjach, kodach rabatowych i łapanie czegoś w korzystnej cenie :) My ostatnio znaleźliśmy aplikację na Androida, a jest też wersja na IOS. To chyba najwygodniejszy sposób na to by być na bieżąco i w miarę szybko w rozsądnej cenie wykończyć dom czy mieszkanie. Tym bardziej, że u nas na wsi ulotek reklamowych nie uświadczysz :D A telefon możesz przeglądać nawet na placu zabaw :)


Trzymajcie za nas kciuki, bo marzę już o zimowych kąpielach w pełnowymiarowej wannie :DPost powstał przy współpracy z portalem kodyrabatowe.plUdostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)