#29/52 Wariacki tydzień z chilloutem w tle

Czytaj opis do tego zdjęcia :)W tym tygodniu Matka kończyła projekt, więc popołudniami siedziałam "w kompie" i nie miałam czasu na pierdoły. I choć sprawia mi to wielką radość, bo naprawdę to lubię, i czasem chciałabym już wejść na http://www.serwis-kop.pl/kategoria/lyzki-do-koparek i zająć się wyborem łyżek do koparek, a nie gotowaniem zupy, czy klepaniem babek z piasku. Jednak kiedy rzeczywiście przychodzi ten czas, że projekt jest tuż przed oddaniem, a ja chciałabym go skończyć już teraz (a komputer wyłącza mi się bez zapisu 3 razy dziennie), to bardzo doceniam te nasze wspólne przedpołudnia i odpoczynek w cieniu drzew... Uwielbiam patrzeć na Nich, kiedy są razem i coraz częściej wchodzą w interakcje :)

Zośka z politowaniem powtarza "Oj Homonie, Homonie", a za chwilę wkurza się, bo ten ją kopie, więc wrzeszczy " Ej! Szymek!", a ten śmieje się z niej, jak prawdziwy, "zaczepialski" młodszy brat :)

Dziś tylko kilka zdjęć, ale takich, które zapisały się nie tylko w aparacie, ale i w mojej pamięci i zawsze widząc moje dzieci leżące obok siebie na brzuchach, będę pamiętać, jak zapytałam "Co robicie Zosiu" i usłyszałam "oglądamy traktory" :D (rozwaliło mnie to kompletnie :D )

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)