#27/52 Przydomowy plażing

Czytaj opis do tego zdjęcia :-)


No i przyszło lato! Przyszło i poszalało, od razu z grubej rury... I dobrze! Ja sama działam na baterie słoneczne, kiedy świeci słońce, od razu mi lepiej, mam znacznie więcej energii i wszystko jakoś tak "się robi". Wszystko, oprócz projektów i bloga, bo laptop zostaje w domu. Nie mniej jednak, na te kilka dni w roku można odpuścić i naładować słoneczne akumulatory. Więc ładujemy. Odpoczywamy, korzystamy z podwórkowego cienia. Basenujemy i przeżywamy urlop "na nie-legalu" - bo już po urlopie tatowym.Nasz urlop, który też spędziliśmy w okolicach podwórkowych, niestety nie w Hotelu Greno (http://hotelgreno.pl/), nie był tak wspaniały pogodowo, ale za to teraz nadrabiamy i wykorzystujemy słońce co do minuty :)

A jeśli macie ochotę na więcej zdjęć, zapraszam Was na nasz instagram - budujacamama.pl (www.instagram.com/budujacamama.pl)

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)