Radość, namiętność i elegancja, czyli dlaczego kocham wszystkie odcienie czerwieni - wb


Od bardzo dawna, zapytana o ulubiony kolor, odpowiadam czerwony. Dlaczego? Odpowiedź w kolejnym poście wyzwania blogowego!Czerwień jest kolorem energetycznym, niosącym wiele emocji, pasującym do wielu sytuacji i okoliczności... Jest radosna, ale może też być poważna. Pięknie komponuje się z wakacyjnym żółtym, ale potrafi też współgrać z zimową szarością.

Choć w różnych czerwieniach wyglądam bardziej lub mniej korzystnie, to ten kolor na zawsze zostanie w mym sercu.


Czerwień w moim życiu


W naszym domu są czerwone ściany w salonie, bordowe szafki w kuchni i trochę czerwonych płytek. Na studniówce miałam czerwoną sukienkę i pierwszy poważny płaszcz też był czerwony. Marzy mi się czerwona pościel i dodatki. Biały pawilon ogrodowy stalowy, z pnącymi czerwonymi różami wokół...

Czerwień jest też pyszna, w sensie smaku. Jest ciepła, miękka... taką czerwień kocham <3 Ale też jaskrawą, koralową i dostojną :)

Być może ten kolor dodaje mi pewności siebie? Być może wzbogaca moją osobowość barana? A może po prostu czuję się z nim dobrze?

A jakie są Wasze ulubione kolory? Oto trochę czerwieni, czyli energia na ten szary dzień :)Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)