Kolejny przyjaciel do Zośkowego pokoju - Minnie Philips SoftPal + KONKURS!

W poprzednim tygodniu zjawiła się u nas w domu przesyłka... Zwykła, ładnie zapakowana, niewielka... Okazało się jednak, że w środku czai się przyjaciółka. Prezent trafiony idealnie, bo kilka dni później, Zosia na dobre przeniosła się do własnego pokoju.

Pokój Zosi, wyczekany, wytęskniony... Pokój taki, jaki powinien być dziecięcy pokój... Nie wystylizowany i niepraktyczny, ale przyjemny, przyjacielski i wygodny... Przyjaciół w Zośkowym pokoju jest mnóstwo, ale najważniejsi są zaraz obok Zośkowego łóżeczka...Pokojowi przyjaciele


To oczywiście przyjaciele z bajek Disneya. Minie, Miki, Pluto, a także kumple ze Stumilowego Lasu, czyli Kubuś i przyjaciele. To jedne z naszych ulubionych bajkowych postaci. W naszym pokoju nie ma szablonu. Są przyjaciele. I takim właśnie kolejnym przyjacielem, okazała się lampka Philips SoftPal Minnie.


Lampka Philips SoftPal Minnie


To jedna z serii lampek Philips SoftPal z bohaterami Disney'a. Jako, że Zośka jeszcze bajek pełnometrażowych nie ogląda, wybraliśmy postać, którą zna. Nasza lampka świeci delikatnym, przytłumionym światłem, jest miękka i niesamowicie łatwa w obsłudze, a także bezpieczna dla najmłodszych.

Lampka Philips SoftPal Minnie ładuje się na podstawce, a działa potem na naładowanych bateriach, więc przy łóżku dziecka nie muszą plątać się kable. Nie jest potrzebne nocne szukanie włącznika. Wystarczy lampkę potrząsnąć i się włącza (wyłącza).

Lampka Philips SoftPal Minnie przez pierwszy tydzień użytkowania sprawia wrażenie niezniszczalnej. Wykonana jest z bezpiecznego, miękkiego materiału, bez szkodliwych substancji... Zośka jest aktualnie w trakcie choroby, więc lampkę przetestowaliśmy w trudnym czasie, z kilkoma pobudkami każdego wieczoru i całonocnym świeceniem. Z tarmoszeniem za uszy i całowaniem (zmienne nastroje dwulatki ;) ) Dniem i nocą Minnie pomaga nam w zmianach wieczornego rytuału.

Zosia właściwie w ogóle nie przejęła isę przeprowadzką, pomimo ciężkiego dla siebie czasu :) Wieczorem Tato czyta jej bajki, a potem Mała zasypia razem z Minnie Przyjaciółką :)
KONKURS


I Wy możecie taką lampkę wygrać dla swojego maluszka <3 Żeby do zrobić wystarczy swoje dziecko sfotografować w bajkowym świecie Disney'a. Interpretacja jest dowolna, może to być zdjęcie z Disneylandu, a może to być świetna zabawa przy kolorowance :)

Nagrodą dla zwycięscy będzie dowolnie wybrana lampka spośród 4 dostępnych od Philips :)Konkurs trwa od dziś (26 czerewca) do 2 lipca do godziny 23:59. Zadaniem jest publikacja pod postem konkursowym na FanPage budujacamama.pl na Facobook'u zdjęcia swojego autorstwa interpretującego w dowolny sposób temat "w świecie bajek Disney'a". Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie profil organizatora budujacamama.pl i udostępnicie u siebie plakat konkursowy.

Każdy z uczestników może dodać 5 prac konkursowych. Warunkiem jest posiadanie pełnych praw do tego zdjęcia. Udostępnienie zdjęcia w komentarzu na profilu budujacamama.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację i rozpowszechnianie jego wizerunku oraz wizerunku dziecka na stronach internetowych związanych z Konkursem, jego organizatorem, oraz Organizatorem akcji promocyjnej "Philips Disney SoftPal". Jeśli na zdjęciu znajdują się inne osoby, uczestnik na własną odpowiedzialność uzyskuję zgodę na udostępnianie wizerunku osób trzecich.

Wyniki zostaną udostępnione na Facebooku w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu, a wygrany powinien zgłosić się po odbiór nagrody w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników. Wysyłka nagrody jest możliwa jedynie na terenie Polski.

Konkurs w żaden sposób nie jest powiązany z Facebook'iem. Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu

WYNIKI!!!
Konkurs wygrywa to zdjęcie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=907120786021466&set=p.907120786021466&type=1&theater - autorkę proszę o kontakt w sprawie wysyłki :) 

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)