17/52 - nasza piaskownica

Czytaj opis do tego zdjęcia :)Ten tydzień, to powrót przepięknej pogody i czas spędzony na zabawie na świeżym powietrzu...

Pod koniec tygodnia do naszej "już gotowej piaskownicy" dodaliśmy brakujące ogniwo - piasek i oto jest - pierwszy element przydomowego placyku zabaw :)

Dziś zamówiłam też trampolinę - niedługo to będzie prawdziwy raj :D i dla nich :)

A Szymek? Szymek korzysta i łapię witaminę D. Nauczył się też ruszać grzechotką, choć sam nie łapie ;)

Nam rodzicom już nawet aktualne wiadomości są nieznane, telewizor całkowicie robi tylko za rzeźbę - zostają tylko filmy tv online. Ale jest nam z tym dobrze. Dzieci śpią lepiej a my jesteśmy szczęśliwsi :)

dziewczynka w wianku ze stokrotek
Zosia w wianuszku uplecionym przez "Babsię Misię"

3 miesięczny chłopiec, grzechotka ikea
I radosny Szymcio z ulubionym wężykiem :)

Udostępnij to:

Komentarze

6 komentarze :

 1. Ha ha, no właśnie - piasek, brakujące ogniwo ;) Ach, i trampolina! Ale będzie pięknie! Wczoraj byliśmy w miejscu, gdzie dzieciaczki mogły sobie poskakać na trampolinie i kiedy wracaliśmy do domu padło z usta naszego pięciolatka kolejne pytanie z serii "Dlaczego": Dlaczego nie kupimy trampoliny?
  Ha! Będzie dom, będzie trampolina! :) Daj znać, jak się coś takiego sprawuje, jak z przechowywaniem na zimę, konserwacją jakąś i co się z tym robi, jak pada. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, też chcę piaskownicę! Pogoda taka, że w ogóle się nie chce w domu siedzieć :) (co do telewizji - mamy tak samo, telewizor włączamy tylko do oglądania seriali online ;D)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piaskownica najlepsza :) U nas będzie w czerwcu, ale za to u dziadków już się robi :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie stoi. Jak pada, też stoi. Zobaczymy, co będzie dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. no właśnie. Tak to już jest, jak dzieci są w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A powiem Ci, że teraz trampolina wygrywa :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)