#8/52 Dla Ciebie wszystko


Czytaj opis do tego zdjęcia:)Zosieńka nadal pała miłością do Szymka. Jak się złości, to tylko na siebie lub na nas. Szymko jest dla niej jak lek na całe zło świata. Kiedy nawet zaczyna się złościć, smucić (walka z emocjami i poznawanie ich trwa w najlepsze) i zobaczy Braciszka, wygląda, jakby w oczach zabłysły jej serduszka <3 (znacie ten widok na pewno z kreskówek ;) )

Coraz bardziej upewniam się (choć jest momentami bardzo ciężko), że to była jedna z lepszych decyzji - tak mała różnica wieku :)

Na tym zdjęciu Zosia dzieli się jednymi z "najlepsiejszych" aktualnie zabawek :) I to nie jedną, tylko "kaczką", ale "myszką" też - na kolejnym zdjęciu :) Nie traktuje Szymka jak wroga ani kogoś, kto zabrał Mamę :) Cały czas jestem ostrożna, bo wiem, że w każdej chwili można tą relację zepsuć, na razie jednak pełna nadziei obserwuję tą miłość, podglądam i pozwalam jej się rozwijać <3

Starsza Siostra dla Braciszka zrobi wszystko <3

 Wszystkie zdjęcia projektu 52

Udostępnij to:

Komentarze

10 komentarze :

 1. Mała rzecz a cieszy24 lutego 2015 12:35

  Fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki widok jest cudowny :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały widok. Naslonecznej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I żeby się udało tę relację zachować - tego Waszym dzieciom życzę, wiem jak dobrze mieć bliskie relacje z rodzeństwem - procentuje w przyszlości. ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. A u nas właśnie dokładnie to samo. Budzi się, marudzi, widzi Szymka i jest dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Alina Dobrawa1 marca 2015 23:27

  Rozczula mnie ich widok :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)