Jest sprawa!


Fundacja MyPacjenci. Tak tak! To ta, która organizowała nam warsztaty w Warszawie. Ta sama, dzięki której dowiedziałam się kilku rzeczy o żywieniu Maluchów, a także (a może przede wszystkim) o tym, jak często jest z tą "służbą" zdrowia, a jak być powinno.


Właśnie z inicjatywy tej Fundacji, razem z Fundacją NUTRICIA i grupą odpowiedzialnych rodziców postanowiły zebrać informacje o jakości opieki profilaktycznej nad dzieckiem zdrowym w wieku 0-5 lat w poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ).Zależy nam na tym, aby wyniki tego badania przyczyniły się do poprawy jakości opieki medycznej nad wszystkimi dziećmi w Polsce.

Poprzez to badanie chcemy ocenić jakość publicznej opieki nad zdrowymi i chorymi dziećmi. Czy macie dobry kontakt z Waszą poradnią POZ i jej personelem? Czy możecie na nich polegać i im zaufać? Czy dobrze dbają o zdrowie Waszych dzieci? Czy musicie korzystać z opieki "prywatnych" pediatrów?
Zwracamy się do Was z prośbą o zabranie głosu w tej ważnej sprawie dotyczącej zdrowia Waszych dzieci. Badanie jest anonimowe, a udział w nim jest jednoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych do celów raportu i publikacji. Wypełnienie kwestionariusza zajmie około 30 minut. (choć moim zdaniem wystarczy nawet 20 ;) )

Wiem, że każdy gdzieś pędzi i gna, ale to naprawdę dla naszego dobra. Poświęćmy chwilę na to badanie! Zapytajmy samych siebie, czy jest dobrze. Podzielmy się z innymi swoją opinią lub polećmy dobrego lekarza :)

Wypełnij swoją ankietę już dziś!!! LINK DO ANKIETY

Udostępnij to:

Komentarze

5 komentarze :

 1. Ja już wypełniłam,ale trochę przyjdzie poczekać na pełny obraz sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszka Modzelewska6 sierpnia 2014 10:40

  Już wypełniony :) Pozdrawiam i zajrzyj czasami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety ankiety wypełnić nie mogę :-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już dawno wypełniłam :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)