Jesteś Świadomą Mamą?

Drogie Mamusie!

Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane mieszkanki Poznania i okolic na BEZPŁATNE warsztaty dla Świadomych Mam. Nie tylko Mam aktualnie praktykujących, ale także dla tych, które w najbliższym czasie planują ciążę, bądź aktualnie w ciąży są. 

Poznańscy eksperci z zakresu dietetyki, psychologii oraz dermatologii odpowiedzą na nurtujące pytania i udzielą wielu porad i wskazówek.

Spotkanie poprowadzi Ambasadorka Kampanii Świadoma Mama – aktywna mama i aktorka Paulina Holtz

Ponadto w programie warsztatów: quizy edukacyjne, konkursy z nagrodami, mini studio fotograficzne (darmowe zdjęcie) oraz GWARANTOWANE UPOMINKI dla każdej uczestniczki spotkania.

Spotkanie dla Mam "CZAS DZIECKA" odbywać się będzie 20.03.2014r. w godzinach 11:00-14:00. W programie przewidziane jest spotkanie z dietetykiem, psychologiem oraz dermatologiem.

Natomiast dla przyszłych i planujących Mam - "RADOŚĆ  CIĄŻY", w programie którego przewidziane jest spotkanie z ginekologiem, położną i doulą, a także fizjoterapeutą oraz dietetykiem, odbywać się będzie
20.03.2014r. w godzinach 17:00-20:00.

Wszystkie chętne Kobietki serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów kampanii na warsztaty. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej swiadomamama.pl.

Aby się zarejestrować, należy przesłać e-mail na adres info@swiadomamama.pl z imieniem, nazwiskiem w temacie wpisując termin i miasto spotkania.

Jesteś z innego miasta? Sprawdź, kiedy warsztaty będą w Twoim mieście :) swiadomamama.pl.Udostępnij to:

Komentarze

4 komentarze :

 1. Dopiero mi o tym mówisz?! Nie zdążę nic zaplanować :p a to wyjazd na cały dzień w moim przypadku :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Budująca Mama16 marca 2014 08:59

  No co Ty! Przecież jest w okolicach południa, możesz jechać z Młodym :) Bierzesz Dzieciola, torbę z Pampersami, mokre chusteczki, 2-3 słoiczki i paczkę chrupek. No, może jeszcze komplet ubrań na zmianę ;) Novotel przy samym dworcu. Mam nadzieję, że jednak sie uda. Masz 4 dni ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Co Ty, nie mam szans. Wyjazd do Poznania to jak dla nas wycieczka :) Brzmi kusząco, ale auto w naprawie, a na pociąg sama z Młodym jeszcze nie jestem gotowa :D Ty, w kazdym razie, baw się dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam na nich we Wrocławiu bodajże we wrześniu 2013, co prawda bez Pauliny Holtz, ale bardzo fajnie poprowadzone, trochę nowych rzeczy się dowiedziałam, trochę odświeżyłam to, co czytałam, dostaliśmy też sympatyczny drobny upominek. No i mogłam na nie zabrać smyka ze sobą, co nie każde warsztaty umożliwiają. :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)