Wyniki konkursu na 102!

Jak wiecie, wczoraj skończył się nasz konkurs. Komentarzy było trochę, i mieliśmy co czytać. Nie było bardzo ciężko, choć nie powiem, Menżu dobrze się spisał w pomaganiu, bo bez niego, pewnie nadal bym wybierała... Ale udało się, zdecydowaliśmy się, jest :-)


Konkurs na najlepszy komentarz na blogu, a tym samym Najlepszą Książkę na Świecie wygrała Mariola Majka! za komentarz do postu Zimowe spacerowanie jest fajne. Trzeba się tylko przygotować :-) 


B. Jeśli spacer z wózkiem, to czapka/kocyk/szalik/rękawiczki zakładam na parterze (mieszkamy w bloku). Czasem sąsiedzi robią wielkie oczy "A to bez czapki? Przecież wieje/leje/zimno/to dziecko".
Jak w chuście - czapę zakładam w windzie, ale to nie dlatego, że Ąte nie lubi, tylko po prostu, żeby się nie spocił. Ja też dokańczam ubieranie w windzie lub na dole.


Zwyciężczyni gratuluję i proszę o kontakt mailowy w celu uzgodnienia wysyłki/odbioru nagrody :-)


Prośba do Was :-)


Napiszcie tutaj, w komentarzu, jaki konkurs byłby dla Was ciekawy? Możecie wrzucać swoje blogowe konkursy, które aktualnie trwają, i pisać o tym, czego w konkursach nie lubicie :-) (mnie np. odstrasza wizja 'polubiania' więcej niż kilku sponsorów, kilkanaście to już zdecydowanie za dużo :-) lubię też konkursy, które wymagają od uczestnika czegoś więcej niż tylko like, stąd mój pomysł na konkurs :-) a co powiecie na to, żeby organizować konkursy co jakiś czas? Będą chętni na nagrody?

Udostępnij to:

Komentarze

2 komentarze :

  1. Budująca Mama5 lutego 2014 09:45

    najlepiej mail lub fb :) pod koniec tygodnia wybiorę się na pocztę

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniale! Dziękuję:) już lecę na pv:D

    Bardzo się cieszę!

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)