Wstęp - Zaproszenie

Jestem Mamą - obecnie to moje główne zajęcie.
 
Jestem też, w związku z "przywiązaniem" do domu, Kurą Domową (koniecznie Wielką Literą :) ), co - o dziwo! - sprawia mi niemałą przyjemność. (i mojemu mężowi też :D )

Poza tym jestem budowlańcem. Co prawda doświadczenie jako konstruktor budowlany mam krótkie, jestem w okolicach raczkowania :P, jednak jest to moja pasja, wnosząca trochę inny smaczek do mojego mamowego życia.Na koniec jestem inwestorem. Buduję z mężem własny DOM (w większości jednak to on buduje). Pomimo wszelkich przeciwności losu (i nie tylko) parter już zamieszkujemy, ale wiele pracy jeszcze przed nami.
Ja, moja rodzinka i nasza historia dowodzą, że wszystko można znieść, przeboleć i mimo niewielkich dochodów można mieć coś swojego, coś dobrego...

A! Jeszcze zapomniałam! Oprócz tego że jestem straszną gawędziarką, to staram się rozsądnie gospodarować domowym, niezbyt wysokim budżetem.

Zapraszam do zaglądania, na blogu zamieszczać będę posty wspomnieniowe (związane z budową, problemami jakie napotkaliśmy na różnych etapach procesu inwestycyjnego), jak i bieżące - moja wspaniała Zośka ma już prawie pół roku i ciągle daje mi nowe inspiracje :), a i dalsze etapy budowy wymagają mojego zainteresowania. 

Jeszcze dzisiaj pierwszy wpis historyczny - czyli Jak to się zaczęło - budowa i ciąża w jednym czasie.

PS. Jak łatwo zauważyć uwielbiam emotikony - moim zdaniem rewelacyjnie oddają nastrój, z jakim dane słowa są pisane. Wybaczcie, ale będzie ich tutaj sporo ;)

Jeśli jakiś temat interesuje Cię szczególnie, napisz do mnie, być może Twój głos będzie dla mnie inspiracją do opisania następnej historii :) budujaca.mama@gmail.com

Udostępnij to:

Komentarze

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, like, plusik czy udostępnienie, to dla mnie motor do dalszej pracy nad blogiem i postami. Więc? Udostępnij, skomentuj, polub, jeśli uważasz, ze warto było tu zajrzeć :-)